آرایشی

کرم ضد لک CC یا BB؟ کدامیک را تهیه کنم؟

کرم ضدلک سی سی و بی بی

کرم ضد لک BB یا کرم CC: کدام یک را باید تهیه کنم؟


به نظر می رسد همه این روزها در مورد کرم های ضدلک BB و کرم های CC صحبت می کنند – اما آنها در واقع چه هستند و چگونه با یکدیگر و همچنین برای آرایش صورت های مختلف با دیگر متفاوت هستند؟ سعی میکنیم در این مطلب شما را راهتمایی کنیم که از کدام کرم ضدلک استفاده بفرمایید.

اصلا چرا باید به خرید کرم ضدلک CC یا BB فکر کنم؟

اگر از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می کنید کرم های چند منظوره BB ، CC و DD می توانند برای شما بسیار مفید باشند زیرا بخشی از آنها مرطوب کننده ، بخشی ازآنها خودشان نوعی آرایش و حتی بخشی ازآنها به عنوان مواد اولیه هستند که آرایش های دیگر شما را تکمیل میکنند.

این بدان معنی است که آنها نه تنها پوست شما را تغذیه می کنند ، بلکه در صورت لزوم پوشش مناسبی نیز برای پوست شما را فراهم می کنند. شایان ذکر است که پوشش در کرم های BB ، CC و DD به اندازه کرم پودرهای مات نخواهد بود. با گفتن این موارد ، این محصولات برای روزهایی که مشتاق پوشش سبک تری نسبت به پوست اصلی خود هستید بسیار مناسب هستند.

مرطوب کننده رنگی چیست؟


یک مرطوب کننده رنگی نقش بزرگی در رده لوازم آرایش و مراقبت از پوست دارد زیرا این ماده از انواع کرم های BB ، CC و DD است. اگر تمایل به رنگ آمیزی ظریف و کم و بدون پوشش و تمام مزایای کرم روزانه معمولی دارید ، به دنبال مرطوب کننده رنگی بروید.

تفاوت بی بی کرم و سی سی کرم

تفاوت بین کرم های BB ، CC و DD چیست؟


تمام آنچه در مورد BB Cream باید بدانید
BB مخفف “مرهم زیبایی” است. کرم ضد لک BB یک مرطوب کننده رنگی است که کمی قدرت پوشش دهی بیشتر و فواید بیشتر به آن تزریق می شود ، به عنوان مثال خواص اولیه، فیلترهای SPF و حتی گاهی اثر کاهش چین و چروک. این به این معنی است که وقتی عجله دارید می توانید از چند مرحله زیبایی چشم پوشی کنید و فقط با استفاده از یک کرم پوششی زیبایی خود را از دست ندهید.

اما هنوز نیمی از کیف آرایش صورت خود را دور نریزید! از آنجا که این محصول کاملاً تحت پوشش نور است ، تاثیری که قرار است بگذارد به اندازه اثر مرطوب کننده ، سرم یا کرم SPF نخواهد بود – بنابراین کرم BB جدید خود را به عنوان یک ترکیب اضافی به مجموعه آرایشتان نگاه کنید ، نه یک جایگزین. در واقع این کرم یه سرعت پوست شمارا یکدست میکند و موجب میشود آرایش های دیگر جلوه ای به مراتب بیشتر داشته باشند.

تمام آنچه در مورد کرم CC باید بدانید


CC مخفف “اصلاح رنگ” یا “اصلاح رنگ چهره” است. قدرت پوشانندگی این محصول کمی بیشتر از کرم BB است در حالی که هنوز سبک محسوب میشود ولی رنگ بیشتری را روی پوست شما مینشاند.. کرم های CC برای کسانی که پوست نرم یا لکه های پیری دارند بهتر از کرم های BB عمل می کنند.

این به این دلیل است که کرم های BB بیشتر روی پیشگیری و نگهداری تمرکز دارند ، در حالی که کرم های CC پوست هایی که مشکل دارند یا داری لک هستند را میپوشاند به عبارتی رنگ آمیزی میکند. قدرت پوشانندگی آنها بیشتربوده و همچنین لازم به ذکر است که کرم ضد لک CC روغن کمتری نسبت به کرم های BB دارند.

تمام آنچه در مورد کرم DD باید بدانید
DD مخفف “دفاع روزانه” است. این محصول برای محافظت فوری و با گذشت زمان از پوست شما طراحی شده است. حتی دارای خواص ضد پیری است که اگر پوست شما کمی در قسمتهایی نشانه هایی از پیری داشته باشد، آن را برای شما مناسبتر می کند.

این اتفاق در طول زمان و با کاهش چین و چروک های پوست خواهد افتاد و به مرور پوست جوان تر و با خط و خطوط کمتری خواهید داشت. کرم های ضدلک DD باید روی مرطوب کننده استفاده شوند – نه به عنوان یک محصول تنها و یا به جای آنها. پوششی کاملاً خوب دارند که همه چیز را یکنواخت می کند. کرم های DD همچنین برای دفاع از پوست در برابر عوامل محیطی مانند آلودگی بسیار مناسب هستند.

سئوالات کوتاه و متداول از کرمهای ضد لک :

برای پوست چرب: CC چربی کمترو سبکتر از کرم BB است.

سرعت : CC با سرعت بیشتری صورت شما را پوشش داده و لک ها را اصلاح میکند.

پوست حساس: هر دو می توانند معجزه کنند. به دنبال کرم BB یا CC بروید که بیشترین تطابق و هماهنگی را با رنگ پوست طبیعی شما دارند.

ضد پیری: هر دو BB یا CC می توانند به کمک شما بیایند. با این حال ، وسوسه نشوید که از آنها به عنوان یک گزینه عالی برای مراقبت از پوست ضد پیری استفاده کنید.

درخشش : BB باعث باز شدن بیشتر چهره شما و درخشش پوست طبیعی شما می شود.

پوست مستعد لکه: BB. چرا که علاوه بر پوشش، با محافظت از پوست از لک شدن آن نیز جلوگیری میکند.

پوست دارای لکه: CC. به شما کمک می کند تا نواحی که از آن راضی نیستید یا دارای لکه هست را پوشانده و اصلاح کنید.

کرم ضدلک سی سی و بی بی

به طور کلی میتوان اینطور نتیجه گیری کرد که:

کرم بی بی: (BB CREAM)

BB مخفف Blemish Balm یا بالم لک است. این کرم‌ها در یکی دو سال اخیر بسیار شهرت یافته‌اند. کرم بی بی علاوه بر خاصیت پوشانندگی (مثل یک کرم پودر سبک) حاوی SPF و آنتی اکسیدان نیز هستند و بدین‌وسیله مراقبت از پوست را نیز انجام می‌دهند. این محصولات از کرم پودر سبکتر بوده و نسبت به مرطوب کننده‌های رنگی سنگین‌ترند. تنها در هنگام استفاده از این گروه محصولات به SPF موجود در این کرم‌ها بسنده نکنید و حتماً برای محافظت پوست در برابر آفتاب از یک ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید.

کرم سی سی: (CC CREAM)

CC مخفف Color Correction یا اصلاح رنگ است. این کرم‌ها نسخه‌ای پیشرفته‌تر از کرم‌های بی بی هستند و برای رفع قرمزی و زردی پوست استفاده می‌شود. این گروه از کرم‌های بی بی سبکترند و در روی پوست به شما حس جدیدی از سبکی، نرم و پر مانند می‌دهد و البته معمولا میزان SPF بالاتری نیز نسبت به کرم‌های بی بی دارند. البته در انواع گیاهی و طبیعی این نوع کرم‌ها به صورت معمول فاقد SPF هستند و خاصیت ضد چین و چروک قوی‌تری دارند. از سایر خواص این کرم‌ها به خاصیت ضد پیری، روشن‌تر کردن پوست نیز می‌توان اشاره کرد.

کرم دی دی: (DD CREAM)

DD مخفف Dynamic Do-All است که یک سوپر کرم از ترکیب خواص BB و CC کرم‌ها بوده که بیشتر بر خاصیت Anti Aging یا ضد پیری تمرکز دارد. با مصرف این گروه چروک‌ها کم کم محو و خطوط اولیه پوست نمایان‌تر می‌شوند، در رنگ پوست بهبود رخ می‌دهد و نقاط حساس پوست شما محافظت می‌شود. در اینجا باید اشاره کنیم تنوع این محصول در برندهای آرایشی و پوستی نسبت به دو نوع قبل بسیار کمتر است.

تفاوت بی بی کرم و سی سی کرم با کرم پودر

اینکه بخواهید از بین بی بی کرم یا سی سی کرم و کرم پودر یکی را انتخاب کنید، فقط به پوست شما بستگی دارد. اگر پوستی لک دار با رنگ غیر یکنواخت دارید، ممکن است کرم پودر گزینه مناسب تری برای شما باشد. چون پوشانندگی بهتری را ارائه می دهد. ولی اگر پوستی سالم و صاف دارید و به دنبال آرایش های سنگین نیستید، بی بی کرم ها و سی سی کرم ها ظاهر طبیعی تری را برای شما فراهم می کنند.

همچنین یکی از مزیت های کرم پودر این است که طیف رنگی گسترده تری نسبت به بی بی کرم و سی سی کرم دارد. در این صورت کرم پودر تطابق بیشتری با رنگ پوست شما خواهد داشت.

ظاهر کرم روی پوست و سنگینی بی بی کرم و سی سی کرم بستگی به تولیدکننده کرم دارد.

(669 , 1 )
ارائه مستقیم محصولات اوریفلیم
کلیه محصولات اورجینال بوده و با کیفیت اصلی ارائه میگردد
حداکثر زمان تحویل درب منزل 3 هفته هست.
قیمت ها وابسته به ارز هست و ممکن هست تغییر کند.
بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 20 =