Sun 360 مزایای زیادی را با هم ارائه می دهد. این محدوده فوق العاده مراقبت از آفتاب ؛ این ماده از اشعه های مضر آفتاب ، آلودگی هوا و تشنگی پوست محافظت می کند. با 7 محصول با سطح SPF مختلف ، مناسب برای انواع مختلف پوست ، از محافظت کامل در برابر آفتاب برخوردار است. برای هر نیاز و ترجیحی یک محصول Sun 360 وجود دارد!

ژل تسکین‌دهنده بدن و صورت اوریفلیم After Sun Jelly Body + Face

379,000 تومان
ژل تسکین‌دهنده‌ی بدن و صورت افترسانِ اوریفلیم After Sun Jelly Body + Face سری SUN360 حاوی آب یخچال‌های طبیعی است که به‌طور طبیعی سرشار از مواد معدنی است. و می‌تواند می‌‌تواند به لایه‌هایی از پوست برسد و آن را آبرسانی کند که آب معمولی نمی‌تواند.

ضد آفتاب استیکی صورت و بدن سان360

700,500 تومان

Sun 360 Stick SPF 30

استیک ضد آفتاب صورت و بدن
فرمولاسیون ویژه این محصول دارای ترکیباتی از ویتامین E , گیاهان مناطق شمالی و Cloudberry دارای آنتی اکسیدان فراوان جهت محافظ پوست در مقابل آلودگی های محیطی ست.همچنین این محصول مقاومت بسیار بالایی در مقابل نعریق و رطوبت داشته و با SPF 30 پوست لب , صورت و بدن را از اشعه های مضر آفتاب و پرتوهای UVA و UVB مراقبت مینماید

کرم ضد آفتاب صورت و بدن سان 360

728,000 تومان

Cream Sensitive Body + Face SPF 50+ Very High

هیدراتاسیون بسیار عمیق مناسب پوستهای حساس که با SPF 50 پوست صورت و بدن را از اشعه های مضر آفتاب و پرتوهای UVA و UVB محافظت میکند.

  • دارای ویتامین E و بافت غیر چسبنده و زودجذب
  • فاقد عطر و بو
  • محافظ قوی در مقابل آلودگی های محیطی
  • مقاومت بالا در مقابل رطوبت و تعریق

لوسیون ضد آفتاب صورت و بدن سان360

864,000 تومان

Sun 360 Lotion Body + Face SPF 30

این محصول با استفاده از فناوری Multi-Rays با طیف گسترده ای از فیلترهای اشعه ماوراء بنفش و ویتامین E برای محافظت از پوست در برابر صدمات ناشی از خورشید و تأثیرات منفی محیط ساخته شده است. فرمولاسیون این محصول حاوی گیاهان منطقه شمالی و cloudberry حاوی آنتی اکسیدان های قوی جهت محافظت از پوست میباشد .هیدراتاسیون عمیق و نرم کنندگی پوست - مقاومت در مقابل رطوبت و عرق - بافتی غیر چسبنده و زودجذب و سبک - مناسب برای استفاده روزانه در ساحل و شهر - دارای SPF 30