سریالی که آکنه ، جوش های سرسیاه و لکه ها را هدف قرار می دهد. تمام محصولات این مجموعه برای پوست جوان مستعد آکنه تولید شده است. با اسید سالیسیلیک ، پوست را از سلولهای مرده پاک می کند و سبوم را کاهش می دهد.

گوگ شو » فروشگاه » Pure Skin

مشاهده همه 7 نتیجه

اسکراب و ژل پاک کننده عمیق صورت 2_1 پیور اسکین

168,000 تومان
 Pure Skin 2-in-1 Dead Cell Facial Cleansing Gel پاک کننده عمیق سلولهای مرده با عصاره طبیعی انار و محتوای اسید سالیسیلیک. جوش های سرسیاه را هدف قرار داده و به جلوگیری از بروز آنها کمک می کند. به باز شدن منافذ مسدود شده با ذرات تصفیه کننده طبیعی کمک می کند. 1-2 بار در هفته یا هر زمان که به پاکسازی عمیق نیاز دارید استفاده کنید. *از نظر پوستی آزمایش شده است.

تونر مخصوص جوشهای سرسیاه Pure Skin

168,000 تومان
Pure Skin Refreshing Face Toner با عملکرد عمقی ،آلودگی های روزانه را پاک کرده و منافذ پوست را تنگتر میکند.در نتیجه پوست صافتر و شفافتری خواهید داشت.همچنین این تونر چربی اضافی پوست را میگیرد و سلولهای مرده پوست را برمیدارد تونر مخصوص جوشهای سرسیاه ۱۵۰میل باقیمانده زوائد پس از پاکسازی روی پوست را از بین می برد. حاوی عصاره انار طبیعی و اسید سالیسیلیک برای سفت شدن منافذ و بهبود ظاهر آنها. روزانه از آن استفاده کنید.

ژل خشک‌کننده جوش پیوراسکین

101,000 تومان
pure skin SOS

یک روش ساده و  مؤثر با تکنولوژی پیشرفته برای مبارزه با آلودگی ها و باکتری ها و کنترل چربی پوست.

با تکنولوژی از بین برنده باکتریهای مضر پوست

با استفاده از عصاره طبیعی گواوا و سالیسیلیک اسید آکنه را هدف قرار داده و در عرض 8 ساعت عمل می کند.کمک می کند تا در طی 24 ساعت اندازه آکنه کاهش یابد.

اين ژل براي رفع تبخال و تمام جوشهاي عفوني عالي ميباشد و در کمتر از یک روز آنها را از بین می برد.

از بین برنده جوشهای سرسیاه
از نظر پوستی آزمایش شده است.

ژل شستشوی صورت پیور اسکین Pure Skin Purifying Face Wash

159,500 تومان
ژل شستشوی صورت پیور اسکین اوریفلیم
Pure Skin Purifying Face Wash
  • کاربرد : پاک کننده آرایش و حذف سلولهای مرده پوست
  • ویژگی : تنظیم کننده چربی پوست و ضد باکتری
گیاهان به کار رفته در این فرمولاسیون:
  • ماراکویا : ضد التهاب
  • انار : پاکسازی پوست
  • پاپایا : لایه برداری سلولهای مرده
مخصوص پوستهای چرب،جوشدار و جوش سرسیاه حاوی سالیسیلیک اسید پاک کننده آلودگی ها،چربی های اضافی پوست و حذف سلولهای مرده کنترل چربی اضافی و ممانعت از براقیت بیش از حد پوست با فرمولاسیون بدون چربی کمک به تعادل چربی اضافه پوست دارای مواد ضد باکتری است که به منافذ پوست نفوذ کرده حاوي عصاره طبيعي انار و گواوا مناسب برای استفاده روزانه برای اثربخشی بهتر(خانمها و آقایان). بعد از مدتی استفاده پوست چرب خود را درمان خواهید کرد.  

ماسک پاکسازی کننده جوش های سرسیاه پیور اسکین

124,500 تومان

Pure Skin Blackhead Remover Mask

ماسک صورت با تاثیر عمقی در پوست حاوی عصاره پاپایا و اسید سالیسیلیک غنی از آنتی اکسیدان پاکسازی عمیق منافذ پوست از چربی و آلودگی کاهش دهنده جوشهای سرسیاه *پس از 4 هفته استفاده ، تعداد آکنه به طور قابل توجهی کاهش می یابد.   یک تا دوبار در هفته استفاده شود.

ماسک پیل آف زغال پیور اسکین

124,500 تومان
Pure Skin Charcoal Peel_off Mask ماسک پیل آف زغال پیور اسکین ماسک لایه بردار که به صورت ورقه ای از سطح پوست بلند میشود و پوست را از آلودگی , سلول های مرده و تجمعات چربی داخل منافذ پاکسازی مینماید. فرمولاسیون این محصول حاوی پودر ذغال سنگ با خلوص بالا جهت پالایش کنندگی و رفع آلودگی های پوستی و جذب چربی مازاد پوست میباشد همچنین دارای عصاره آناناس با تاثیر لایه برداری و حاوی آلفا هیدروکسی اسیدها (AHA) بوده و همچنین همچنین یک آنتی اکسیدان قوی است . ویتامین سی به کاهش لکهای پوستی کمک نموده و قند طبیعی موجود در فرمول این محصول , پوست را لطیف مینماید نحوه استفاده: 1. پوست خود را تمیز کرده و به مدت 3-5 دقیقه یک حوله گرم روی پوست خود نگه دارید. 2. ماسک را به صورت لایه ای نازک و یکنواخت بزنید و از دور چشم ، خط مو ، ابرو و لب خودداری کنید. روی مناطقی مانند منطقه T ، بینی و چانه تمرکز کنید. 3. ماسک را به مدت 20-30 دقیقه روی پوست خود بگذارید. 4. ماسک را از پیشانی تا چانه جدا کرده و لبه های خارجی آن را بگیرید. 5. پوست خود را با آب فراوان بشویید. سپس برنامه مراقبت از پوست Pure Skin را دنبال کنید. هفته ای 1-3 بار استفاده کنید  

ماسک لایه‌بردار و پاک‌کننده‌ی منافذ Pore Clearing Peel-off PURE SKIN

310,000 تومان
ماسک لایه‌بردار و پاک‌کننده‌ی منافذ (Pore Clearing Peel-off) از PURE SKIN منافذ مسدودشده‌ی پوست را  باز و تمیز می‌کند و به‌مرور اثری از جوش‌های سرسیاه باقی نمی‌گذارد.