آیا باید هر روز از ضدآفتاب استفاده کنیم؟

کرم ضدآفتاب یک عادت مراقبت بهداشتی مهم پیشگیرانه است که باید در تمام سال از جمله ماه‌های زمستان حفظ شود.
تأثیر آسیب نور خورشید بسیار جدی است. و می‌تواند باعث چین‌و‌چروک، ایجاد و عمیق‌تر کردن خطوطِ پوست، نازک‌شدن پوست و سرطان شود.
۸۰درصد از پرتوهای خورشید می‌توانند از میانِ ابرها عبور کنند. بنابراین اگر فکر می‌کنید در یک روز ابری می‌‌توانید بیخیال ضدآفتاب‌تان شوید، اشتباه بزرگی می‌کنید.

ادامه مطالعه

نحوه‌ کشیدن خط چشم برای مبتدیان

یادگیری نحوه‌ی کشیدن خط چشم قطعاً در میان لیست بلندبالایی از مهارت‌های آرایشیِ ضروری وجود دارد. خوشبختانه هزاران هک وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن از مرحله‌ی مبتدی به حرفه‌ای برسید. ما در اینجا نکات آزمایش شده و پیشنهادی را برای خط چشم قرار که قطعا جواب می‌دهد و به شما کمک می‌کند.

ادامه مطالعه

خط‌ چشم متناسب با فرم چشم

یکی از بالاترین مهارت‌ها در کتابچه‌ی راهنمای زیبایی نحوه‌ی کشیدن خط‌ چشم متناسب با فرم چشم است. اما قبل از آنکه سلاح انتخابی خود را بردارید، باید زاویه‌ی بال خط ‌چشم خود را به دقت در نظر بگیرید. واقعیت آن است که در حالی که بال خط ‌چشمی که درست کشیده شده باشد می‌تواند چشمان شما را به‌خوبی لیفت و خوش‌فرم کند.

ادامه مطالعه

20 هک آرایشی عالی که آرایش شما را بسیار جذاب‌تر می‌کند

ترفندهایی که در این متن آمده موردتأیید آرایشگران مشهور و متخصص برای آرایش چشم، کرم‌ پودر و موارد دیگر است که در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند. درواقع بسیاری از ما به اصول اولیه‌ی آرایش تسلط داریم. اما باز هم نکاتی وجود دارد که ما از آن بی‌اطلاع هستیم. نکاتی که در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کنند و در عین حال به شما کمک می‌کنند به زیباییِ دلخواه‌تان برسید.

ادامه مطالعه

راز مژه‌های مصنوعی نچرال

اگر تا به حال به آرایش سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور دقت کرده باشید احتمالا مژه‌های بلند و جذاب آن‌ها را هم دیده‌‌اید. مژه‌هایی که بسیار طبیعی به‌نظر می‌رسد اما درواقع آن‌ها از مژه‌های مصنوعی استفاده می‌کنند. مژه‌های مصنوعی به شما این امکان را می‌دهد که به چشمان‌تان به‌ صورت طبیعی و نچرال فرم جذاب‌تری بدهید.

ادامه مطالعه

آرایش ابرو برای مبتدیان

به‌نظر می‌رسد ابروهای درشت و پررنگ همچنان ترند خواهد ماند. اما با وجود بسیاری از محصولات آرایش ابرو و مطالبِ آموزشی نمی‌دانیم از کجا باید شروع کنیم. ما به شما کمک می‌کنیم تنها با دو محصول آرایشی و روش‌هایی بسیار ساده ابروهای ضخیم، زیبا و خوش‌حالت داشته باشید.

ادامه مطالعه

۱۰ نکته‌ کاربردی برای رژلب

چند راه برای بالابردن بازدهی رژ لب وجود دارد؛ برای بیشترین حجم دهی و حداکثر قدرت ماندگاری. آرایشگران برتر در یک نظرسنجی از بهترین ترفندها گفته‌اند. در اینجا 10 نکته برای بهترین استفاده از رژ لب آورده شده است.

ادامه مطالعه

اوریفلیم محصولات اوریفلیم logo

چرا محصولات اوریفلیم محبوبیت زیادی در دنیا دارد؟

محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم کاملا گیاهی میباشد و فاقد هورمون ، کورتون وامولوسیون میباشد و به همین دلیل موجب عدم وابستگی پوست به محصولات می شود. عطرهای اوریفلیم ضد سرطان هستند و محصولات آرایشی هم کاملا درمانی می باشند.

ادامه مطالعه