همکار فروش و تبلیغات ما شوید و از نمایش تبلیغات و فروش ما هر ساعت کسب درآمد داشته باشید.

کافیست لینک اختصاصی خودتان را در سایت و شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید، از هر بازدیدکننده، عضو جدید و فروش محصولات به موجودی شما افزوده میگردد.

کافیست روی تبلیغات کلیک کنند

کسب درامد حتی از کلیک

بسیاری از سایتهای همکاری در فروش، تنها اگر فعالیت شما به فروش ختم شود به شما پرداختی خواهند داشت. ولی گوگ شو حتی بابت کلیکهای غیر تکرای که از طریق کاربران بر روی تبلیغات انجام میگیرد نیز به شما پرداخت خواهد داشت. شما برای معرفی ما نیز کسب درآمد دارید.

کلیک کنید

برداشت یا خرید

مبالغی که کسب میکنید را میتوانید نقدا برداشت کرده و یا در سایت اقدام به خرید کنید. برای خرید از سایت هیچ محدودیتی نیست و در هر زمان و با هر میزان موجودی میتوانید آنرا از قیمت محصول کم کنید.

کلیک کنید

استفاده فراگیر از لینکها

علاوه بر اینکه بنرها و لینک های محصولات را میتوانید در سایت خود قرار دهید، آنها را میتوانید در شبکه های اجتماعی و کانال ها و حتی ارسال از طرق پیام رسان به دوستانتان معرفی کیند.

کلیک کنید

محصولات با کیفیت

شما تبلیغات یکی از بزرگترین و مشهورترین برندهای آرایشی و بهداشتی جهان را انجام میدهید. مشتریانی که از طریق شما با محصولات آشنا شده و خرید میکنند همواره از خرید خود راضی هستند و از شما خاطره خوبی در ذهن خواهند داشت و چه بسا خرید های مجددی انجام دهند.

کلیک کنید

ماندگاری فعالیت ها

اگر کسی با لینک معرفی شده توسط شما وارد سایت شود، هر محصول دیگری را نیز خریداری کند در فعالیت شما محسوب خواهد شد. این اتفاق تا شش ماه ماندگاری دارد. حتی اگر خریدی شش ماه بعد انجام شود.

کلیک کنید

بدون مشکل در اینستاگرام

با توجه به اینکه در اینستاگرام امکان قراردادن لینک نیست، میتوانید از بارکدهایی که در اختیارتان قرار میگیرد نیز استفاده کنید، در کنار عکس محصول بارکد(QR) مربوطه را نیز قرار دهید تا با موبایل به راحتی روی آن گرفته و وارد لینک مورد نظر شوند.

کلیک کنید

مشاوره حرفه ای کسب و کار

ما همواره در کنار شما خواهیم بود و به شکل حرفه ای روشهای تبلیغات، معرفی و فروش را به شما یادآوری و آموزش خواهیم داد. تلاش خواهیم کرد تا شما به درامد بیشتری دست یابید چرا که معتقدیم موفقیت شما، موفقیت ماست. شما همکاران ارزشمند ما هستید.

کلیک کنید

تنوع لینک ها

محصولات بسیار متنوع بوده و هر سلیقه ای را شامل میشود. مورد استفاده بانوان، آقایان و حتی کودکان هست و به عنوان هدیه نیز بسیار کاربرد دارد. میتوانید با توجه به مخاطب خود هر محصولی را که مایل هستید انتخاب و معرفی کنید. محصولات هر روز اضافه گشته و امکان معرفی چندین محصول را دارید.

کلیک کنید

پیشرفت در درامد

کسانی که از طریق شما، اقدام به خرید محصولی کنند لزوما در سایت عضو میشوند. بابت هر عضویت و خریدهای آتی نیز درامد شما محفوظ است. گوگ شو مرتبا به آنها محصولات مفید و مرتبطی را معرفی میکند.

کلیک کنید

پیشرفت در رتبه

به مرور رتبه و سطح شما با درامد بیشتر ارتقا پیدا میکند. در این صورت میزان پرداختی ها به ازای کلیک و پورسانت های فروش محصولات و هدیه ثبت نام ها نیز افزایش پیدا کرده و هر روز امکان درام زایی بیشتری خواهید داشت.

کلیک کنید